Arguvan Spor İlk Antrenman Sonrası Akşam Yemeğinde Yönetimle Buluştu

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Turgut Özal Tıp Merkezi Karaciğer Nakli Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Sezai Yılmaz, Genel Cerrahi Prof. Dr. Burak Işık, Genel Cerrahi Doç. Dr. Cemalettin Koç, Genel Cerrahi Doç. Dr. Fatih Gönültaş, Malatya Arguvan Spor Kulübü Başkanı Cemal Altun, Arguvan Spor Teknik Direktörü  Okan Kopan, teknik heyet, yönetim kurulu ve futbolcular ilk antrenman sonrası akşam yemeğinde Malatya Arguvan Spor Tesisinde bir araya geldiler.

Malatya Arguvan Spor Teknik Direktörü Okan Kopan; “2023-2024 futbol sezonunda işimiz çok zor, doğru işler yaparak ve çalışarak başarılı olacağımıza eminim. Başkanlarımızın şartlarımızı iyileştirmek için göstermiş oldukları çabaya layık olmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız” dedi.

Malatya Arguvan Spor Kulübü Başkanı Cemal Altun; “Malatya Arguvan Spor Kulübü olarak Türkiye’de ender bir yönetimimiz. Hepimiz Arguvan Sporu bir yerlere getirmek için mücadale ediyoruz. Kimimiz maddi olarak paramızı, kimimiz manevi olarak sevgimizi  katıyoruz. İlk günden beri biz çirkeflikle gelen hiçbir galibiyeti istemedik. Alın terimizle, hakkımızla, gelen her galibiyeti isteriz bu bizim olmazsa olmazımızdır” dedi.

İkinci Başkan Turgut Özal Tıp Merkezi Karaciğer Nakli Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Sezai Yılmaz;

“Arguvan belki çok küçük bir yer gibi geliyor gözünüze ama ismi tasvir edemeyeceğiniz kadar büyük bir ilçedir. Arguvan sporun maçlarını izlerken hep çok mutlu oldum. Geçen sezon çoğu maç berabere bitti. Bazı maçları galibiyetle aldık. Ama çok iyi mücadale ettiler. O mücadale ruhunu kaybetmemeleri çok önemliydi. Sizlerde Arguvan Sporu kendi ailenizin bir işi görün ve kanınızın son damlasına kadar mücadale edin. Emin olun o zaman başarı kendiliğinden gelecektir. Burada bir kolej havası yaratın, hep idealist olun, hep amatör ruhlu olun, profesyonelsiniz ama o amatör ruhu kaybetmeyin ve birbirinize destek olun. Ben ümit ediyorum ki bu sene, herkesi sevindirecek iyi sonuçlar alacaksınız.  Hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş; “Biz çok büyük bütçelerle oynayan bir takım değiliz. Yeni sezonda da kısıtlı olanaklarla takımımızı kurmaya başladık. Sakatlanmadan, kazasız belasız güzel bir sezon geçirmek istiyoruz. Biz sizlere de, teknik heyetimize de güveniyoruz. Biz disiplinli güzel bir takım ve ekip olmak istiyoruz. Kurduğumuz bu tesis, teknik ekibimiz ve hocamız sizin için büyük bir şans. Sizlerin buradan sonra farklı takımlara, daha iyi ücretlerle transferlerinizin yapılması bizleri onurlandıracak ve gururlandıracaktır” şeklinde konuştu.

Sayfayı paylaş