Başkanın Mesajı

Sevgili Arguvanlılar;
 Göreve geldiğimizden bu yana gerek seçim sürecinde, gerekse hizmete başladığımız ilk günden itibaren, yılmadan, daima özveriyle bana destek veren ekibime, yol arkadaşlarıma, Belediye Başkanlığını bana ikinci kez layık gören Arguvan’lı vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.
İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle İlçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde, belediye hizmetlerinin ilçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kendine sağlam bir yer edinecek modern bir ilçe oluşturmak en büyük hedefimizdir.
İlçemizi, sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir ilçe oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.
El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.
Arguvan Belediye Başkanı
Mehmet Kızıldaş